دوره مشاوره تخصصی تحصیلی، شغلی (گرایش فنی- مهندسی)

بعد از ثبت نام در دوره، افراد می توانند با تماس با شماره 02532103556 (ساعت 11:30 تا 13:00) استاد مورد نظر خود را نهایی نموده و وقت مناسبی جهت مراجعه به ایشان، بگیرند. هزینه دوره به ازای یک ساعت مشاوره است.

"اگر من راهنمای مناسبی در هنگام تحصیل داشتم الان وضعیت من بسیار بهتر بود". این جمله ای است که از زبان بسیاری افراد حتی انسان های موفق، شنیده می شود. وجود یک راهنما و مشاور که برای دانش آموز یا دانشجو، نقشه راه و نحوه حرکت را مشخص کند بسیار مفید و مؤثر بوده و نقش مهمی در پیشرفت بهینه وی دارد. بیان تجربیات موفق و ناموفق توسط راهنما، منجر می شود که خط سیر افراد به درستی تعیین گردد.

گروه آموزش های آزاد دانشگاه قم با درک این دغدغه از بهترین اساتید در حوزه  های مختلف علوم انسانی، علوم پایه و فنی-مهندسی دعوت نموده تا تجربیات ارزشمندشان را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

دکتر روح الله دیانت

عضو هیأت علمی گروه مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه قم

دکتر روح الله دیانت مدارک کارشناسی ارشد و دکتری خود را در سال های 1382 و 1389 را در رشته معماری سیستم های کامپیوتری، از دانشگاه صنعتی شریف اخذ نموده است. موضوعات پژوهشی مورد علاقه وی، پردازش تصویر، ویدئو، صوت و متن و مباحث مربوط به آنها در حوزه های هوش مصنوعی و پردازش سیگنال است. ایشان در این حوزه ها، علاوه بر ارائه مقالات متعدد در مجلات و همایش های معتبر، پروژه های پژوهشی مختلفی را انجام داده اند. حوزه یادگیری الکترونیکی (مجازی) از دیگر علاقمندی های وی می باشد. هم اکنون دکتر دیانت، معاون پردیس و مرکز مجازی دانشگاه قم می باشد.


دکتر مهرداد تاکی

استادیار گروه مهندسی برق دانشگاه قم

دکتر مهرداد تاکی مدارک کارشناسی و دکتری خود را از دانشگاه تهران و مدرک کارشناسی ارشد را دانشگاه علم و صنعت با رتبه ممتاز اخذ نمودند. زمینه علاقمندی ایشان، مهندسی پزشکی، پردازش سیگنال های تصادفی و هوش مصنوعی (به ویژه مطالب مربوط به یادگیری عمیق) می باشد. علاوه بر این، ایشان به عنوان محقق مهمان در دانشگاه صنعتی چالمرز سوئد در راستای توسعه فناوری های 5G با گروه استانداردسازی METIS همکاری دارد.


بیان تجربیات استاد در تحصیل و شغل

برای دسترسی به این دوره نیاز است بصورت نقدی این دوره را خریداری کنید.

مدرس دوره دکتر روح الله دیانت
دکتر مهرداد تاکی
قیمت(تومان) 60,000
نظرات شما هنوز برای این درس نظری وارد نشده است.