دوره مشاوره تخصصی تحصیلی، شغلی (گرایش علوم پایه)

بعد از ثبت نام در دوره، افراد می توانند با تماس با شماره 02532103556 (ساعت 11:30 تا 13:00) استاد مورد نظر خود را نهایی نموده و وقت مناسبی جهت مراجعه به ایشان، بگیرند. هزینه دوره به ازای یک ساعت مشاوره است.

"اگر من راهنمای مناسبی در هنگام تحصیل داشتم الان وضعیت من بسیار بهتر بود". این جمله ای است که از زبان بسیاری افراد حتی انسان های موفق، شنیده می شود. وجود یک راهنما و مشاور که برای دانش آموز یا دانشجو، نقشه راه و نحوه حرکت را مشخص کند بسیار مفید و مؤثر بوده و نقش مهمی در پیشرفت بهینه وی دارد. بیان تجربیات موفق و ناموفق توسط راهنما، منجر می شود که خط سیر افراد به درستی تعیین گردد.

گروه آموزش های آزاد دانشگاه قم با درک این دغدغه از بهترین اساتید در حوزه  های مختلف علوم انسانی، علوم پایه و فنی-مهندسی دعوت نموده تا تجربیات ارزشمندشان را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

دکتر سید محمد طباطبایی

دانشیار گروه ریاضی دانشکده علوم پایه دانشگاه قم

دکتر سید محمد طباطبایی همه مقاطع تحصیلی خود را در رشته ریاضی با کسب رتبه اول، به اتمام رسانده است (کارشناسی: دانشگاه علم و صنعت- کارشناسی ارشد: و دکتری دانشگاه خوارزمی (تربیت معلم)). همچنین لازم به ذکر است ایشان چندین سال رئیس مرکز رشد دانشگاه قم بوده اند که به پشتیبانی و ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان و نوپا می پردازد. دکتر طباطبایی هم اکنون، دانشیار پایه 12 دانشکده ریاضی دانشگاه قم می باشند.


بیان تجربیات استاد در تحصیل و شغل

برای دسترسی به این دوره نیاز است بصورت نقدی این دوره را خریداری کنید.

مدرس دوره دکتر سید محمد طباطبایی
قیمت(تومان) 60,000
نظرات شما هنوز برای این درس نظری وارد نشده است.