دوره مشاوره تخصصی تحصیلی، شغلی (گرایش علوم انسانی)

بعد از ثبت نام در دوره، افراد می توانند با تماس با شماره 02532103556 (ساعت 11:30 تا 13:00) استاد مورد نظر خود را نهایی نموده و وقت مناسبی جهت مراجعه به ایشان، بگیرند. هزینه دوره به ازای یک ساعت مشاوره است.

"اگر من راهنمای مناسبی در هنگام تحصیل داشتم الان وضعیت من بسیار بهتر بود". این جمله ای است که از زبان بسیاری افراد حتی انسان های موفق، شنیده می شود. وجود یک راهنما و مشاور که برای دانش آموز یا دانشجو، نقشه راه و نحوه حرکت را مشخص کند بسیار مفید و مؤثر بوده و نقش مهمی در پیشرفت بهینه وی دارد. بیان تجربیات موفق و ناموفق توسط راهنما، منجر می شود که خط سیر افراد به درستی تعیین گردد.

گروه آموزش های آزاد دانشگاه قم با درک این دغدغه از بهترین اساتید در حوزه  های مختلف علوم انسانی، علوم پایه و فنی-مهندسی دعوت نموده تا تجربیات ارزشمندشان را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

دکتر محمد مهدی عزیزاللهی

عضو هیأت علمی دانشکده حقوق دانشگاه قم

دکتر عزیزاللهی مدارک کارشناسی ارشد و دکتری خود را به ترتیب از دانشگاه های شهید بهشتی و مدرسه عالی شهید مطهری در رشته حقوق خصوصی اخذ نموده اند. هم اکنون ایشان عضو هیأت علمی گروه حقوق خصوصی دانشگاه قم هستند.


دکتر احمدرضا توحیدی

دکتر توحیدی

دکتر توحیدی، عضو هیأت علمی گروه حقوق بین الملل دانشگاه قم، دکتری خود در رشته حقوق بین الملل را با کسب رتبه اول از دانشگاه شهید بهشتی اخذ نموده اند. . ایشان مؤلف کتب و مقالات متعددی در زمینه حقوق بین الملل می باشند. از جمله کتاب های ایشان می توان به "حقوق سازمان های بین المللی" (نشر میزان)، "نقش حقوق اسلامی در تفسیر قوانین و مقررات" و "ساختار قدرت و دولت" اشاره کرد. "


بیان تجربیات استاد در تحصیل و شغل

برای دسترسی به این دوره نیاز است بصورت نقدی این دوره را خریداری کنید.

مدرس دوره دکتر محمد مهدی عزیزاللهی
دکتر احمدرضا توحیدی
قیمت(تومان) 60,000
نظرات شما هنوز برای این درس نظری وارد نشده است.