دوره زبان ترمیک {زمان تشکیل روزهای دوشنبه ، سه شنبه و چهارشنبه 17:00 الی 18:00 و پنج شنبه ها 14:00 الی 16:00 }

زمان ، روزهای دوشنبه ، سه شنبه و چهارشنبه 17:00 الی 18:00 و پنج شنبه ها 14:00 الی 16:00،کلاس به محض رسیدن به حد نصاب تشکیل می شود و به ثبت نام کنندگان اطلاع رسانی می گردد. شماره تلفن تماس جهت پیگیری و پشتیبانی، 02532103556 از ساعت 11:30 تا 13:00 می باشد. همچنین متقاضیان می توانند سؤالات و پیگیری های خود را از طریق ارسال پیام در بحش نظرات انجام دهند.

زبان انگلیسی رایج ترین زبان رسمی دنیاست (زبان رسمی ۵۳ کشور)؛ زبان اول یا زبان مادری ۴۰۰ میلیون نفر از مردم دنیاست؛

بعنوان زبان خارجه ۷۵۰ میلیون نفر از مردم دنیا صحبت میشود؛ ۳۶ درصد از کاربران اینترنت با این زبان ارتباط برقرار میکنند؛

زبان علمی بیش از ۶۶ درصد از محققین و دانشجویان سراسر دنیاست؛ از هر ۵ نفر از مردم جهان، حداقل یک نفر میتواند این زبان را بفهمد یا استفاده نماید.

زبان انگلیسی نه تنها مفیدترین زبانی است که بواسطه آن میتوانید ارتباطات، دسترسی به اطلاعات، و پیشرفت علمی و شغلی را در سطح جهانی تجربه نمایید، بلکه بعنوان ساده ترین زبان برای یادگیری شناخته شده است، بطوریکه مهمترین ملاک تعیین دشواری زبانهای خارجی میزان شباهت و نزدیکی آنها به زبان انگلیسی میباشد!

پس از همین حالا شروع کنید....

مهدی معظمی گودرزی

مدرس دوره های مختلف آموزش زبان انگلیسی

مهدی معظمی گودرزی (زاده 1358) دارنده مدرک کارشناسی ادبیات انگلیسی (1385) ، مدرس دوره های متعدد آموزش زبان ترمیک، تافل و بحث آزاد زبان انگلیسی می باشد. ایشان، هم اکنون در بخش روابط بین الملل دانشگاه قم مشغول به کار می باشد.


برای دسترسی به این دوره نیاز است بصورت نقدی این دوره را خریداری کنید.

مدرس دوره مهدی معظمی گودرزی
قیمت(تومان) 80,000
نظرات شما ۱ نظر برای این درس موجود است.
محمدعلی سرمدی
سلام خسته نباشید کلاس ها از چه تاریخی شروع میشود؟؟